Güncel

İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme 2023

İnstagram, günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız bir sosyal medya platformu. Özellikle İnstagram Direct üzerinden yaptığımız mesajlaşmalar, önemli bilgiler içerebiliyor. Ancak bazen yanlışlıkla ya da istemeden mesajlarımızı silebiliyoruz. Neyse ki, İnstagram silinen mesajları geri getirme konusunda birkaç adım atarak kaybolan bilgileri kurtarabilirsiniz. İşte size İnstagram silinen mesajları geri getirme konusunda kullanışlı ipuçları ve püf noktaları.

Başka Bir Cihazdan Kontrol Edin

İnstagram, mesajlarınızı cihazlar arasında senkronize edebilir. Eğer İnstagram hesabınızı başka bir cihaza bağlıysa, mesajlarınızı geri getirebilirsiniz. Başka bir cihazda mesajlarınızı kontrol etmek için, İnstagram uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın. Mesajlarınızın silinip silinmediğini kontrol edin.

Üçüncü Taraf Aracı Kullanın

İnstagram silinen mesajları geri getirme konusunda üçüncü taraf araçlar kullanabilirsiniz. Bu araçlar, silinen mesajları geri yükleyebilir ve kaybettiğiniz bilgileri kurtarabilir. Ancak, üçüncü taraf araçları kullanmadan önce, güvenilir ve güvenli olduğundan emin olun.

İnstagram’dan Bilgileri Talep Etmek

İnstagram silinen mesjaları geri getirmek için instagram’dan tüm kayıtlı bilgilerini talep edebilir, geçmiş mesajlarınızı görebilirsiniz.

Adım adım yapılışı aşağıdaki gibidir:

1 – İnstagram Anasayfamıza Tıklıyoruz.

2 – Anasayfamızın sağ üst kısmında bulunan 3 çizgiye tıklıyoruz.

3 – Önümüze gelen ekran’da Hareketlerin kısmına tıklıyoruz.

4- Sayfayı en alta indirip Bilgileri indir kısmına tıklıyoruz.

5 – Mail’i girip İndirme Talep Et butonuna tıkladıktan sonra ortalama 15 dakika içerisinde Bilgilerinizin Bulduğu bir mail gelmiş olacaktır.

6 – Gelen maile tıkladığınız da instagram hesabınıza tekrar giriş yapmanızı isteyecektir.

7 – Giriş yaptıktan sonra indirilen .zip dosyasını çalıştırıp geçmiş mesajlarınızı görmek imkanı sağlayabilirsiniz.

Bu tarz konularda daha fazla bilgi sahibi olabilmek için: https://www.learnyazilim.net/category/teknoloji/

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir